Bof Hotel CEO Suites Ataşehir

Türk ve Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini menüsünde bulunduran restoranımız, sadece konaklamalarınızda değil günün her anında sizleri bekliyor. Şeflerimiz, maharetli elleriyle geleneksel lezzetleri yeniden yorumluyor.

Responsive image
Responsive image


Bof Hotel Uludağ Ski & Convention Resort

Şeflerimiz Türk ve Dünya mutfaklarının tüm lezzetlerini hünerli elleri ile yeniden yorumlamaktadır. Dry Concept anlayışı ile her şey dahil sistemini uygulayarak misafirlerimizi farklı lezzetlerle buluşturuyoruz.Bof Hotels Business

Türk ve Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini menüsünde bulunduran restaurantımız, sadece konaklamalarınızda değil günün her anında sizleri bekliyor. Şeflerimiz, maharetli elleriyle geleneksel lezzetleri yeniden yorumluyor.

Doğal ahşap kullanılarak tasarlanan restaurantımız, sadeliğin gücünden ilham alıyor. Dünya mutfaklarından muhteşem bir seçki sunan zengin menümüz, birbirinden orijinal lezzetleri deneyimlemenizi sağlıyor. Giriş yaptığınız andan itibaren kusursuz bir servis deneyimi yaşamanıza yardımcı olan deneyimli servis personellerimiz, mükemmel lezzetleri sizlerle buluşturuyor.

Responsive image
Bootstrap

Bof Hotel Uludağ Ski & Luxury Resort olarak; Trip Advisor’un 2023 yılı mükemmellik sertifikasını almaya hak kazandık. Trip Advisor kullanan seyahat severlerin yorumları ile en yüksek değerlendirme puanını alarak 1. olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 1477 Misafirimizden 5 tam puan alarak her zaman olduğu gibi bu yıl da zirvedeki yerimizi koruduk.

Pozitif yorumları ile değer katan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım