Bof Hotel CEO Suites Ataşehir

Otelimiz dahilinde vermiş olduğumuz SPA salonlarımızda, sizlerin tatil zamanınızı daha etkin geçirmek amacıyla sizlere spor salonlarımızda çeşitli hizmetler vermekteyiz. SPA salonlarımızda, sağlığınız bizler için önemli olduğundan, sizlere düzenli olarak denetimleri yapılan bir spor hizmeti vermekteyiz.

Responsive image
Responsive image


Bof Hotel Uludağ Ski & Convention Resort

Uludağ'ın benzersiz kayak keyfinin ardından otelimizin spasında terapiler ve masajlarla sizleri ağırlıyoruz. Modern tasarım ile inşaa edilmiş SPA salonumuzda sunulan benzersiz, konforlu, lüks ve rahatlatıcı ortamı ile ruh ve bedeninizi dinlendirecek, tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atacak, keyif alacaksınız.Bof Hotels Business

Suyun, stresi ortadan kaldırma kuvvetini yeniden keşfetmeye hazır olun. Spa merkezlerimizde, profesyonel masajlarla ertesi güne yenilenmiş olarak başlayabilir, tatilinizi çok daha verimli geçirebilirsiniz

Her bölümü özenle tasarlanan otelimizde bulunan spa merkezlerimizde, hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirebilmeniz için ideal alanlar sunmaktayız. Spa merkezlerimizde bulunan geleneksel Türk hamamı, kadın-erkek ayrı bölümleri bulunan masaj salonları, buhar odaları ve saunalarda günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Formunuzu korumak ve şehrin bunaltıcı atmosferine küçük bir ara vermek için spa salonumuzda sizlere hizmet vermekteyiz.

Responsive image
Bootstrap

Bof Hotel Uludağ Ski & Luxury Resort olarak; Trip Advisor’un 2023 yılı mükemmellik sertifikasını almaya hak kazandık. Trip Advisor kullanan seyahat severlerin yorumları ile en yüksek değerlendirme puanını alarak 1. olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 1477 Misafirimizden 5 tam puan alarak her zaman olduğu gibi bu yıl da zirvedeki yerimizi koruduk.

Pozitif yorumları ile değer katan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım