Bof Hotel CEO Suites Ataşehir

Etkinlik ve toplantı organizasyonları için çeşitli özelliklerde düzenlenen toplantı salonlarını içinde bulunduran Kongre Merkezi, konuklarımızın kaliteli bir biçimde ağırlanmasını sağlıyor.

Responsive image
Responsive image


Bof Hotel Uludağ Ski & Convention Resort

Etkinlik ve toplantı organizasyonları için çeşitli özelliklerde düzenlenen toplantı salonlarını içinde bulunduran Kongre Merkezi, konuklarımızın kaliteli bir biçimde ağırlanmasını sağlıyor.Bof Hotels Business

Kullanım alanlarının çeşitliliğiyle ön plana çıkan toplantı salonlarımız, geniş ve ferah olmasının yanı sıra büyük metrekareye sahip fuaye alanıyla da misafirlerimizin şık bir biçimde karşılanmasını sağlamaktadır.
Yüksek teknoloji ürünü ses ve görüntü sistemleri kullanılarak tasarlanan toplantı salonlarımız; 100 kişilik banket, 100 kişilik sınıf, 120 kişilik tiyatro, 120 kişilik kokteyl alanı ve 40 kişilik U düzeniyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Responsive image
Bootstrap

Bof Hotel Uludağ Ski & Luxury Resort olarak; Trip Advisor’un 2023 yılı mükemmellik sertifikasını almaya hak kazandık. Trip Advisor kullanan seyahat severlerin yorumları ile en yüksek değerlendirme puanını alarak 1. olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 1477 Misafirimizden 5 tam puan alarak her zaman olduğu gibi bu yıl da zirvedeki yerimizi koruduk.

Pozitif yorumları ile değer katan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

X
Size daha iyi hizmet sunabilmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Bilgi için ÇEREZ POLİTİKASI ve GİZLİLİK POLİTİKASI Bölümlerimizi inceleyiniz.
Anladım